O ZNAČCE RINASCIMENTO - Butik Fashion Air

LUXUSNÍ DÁMSKÁ MÓDA
LUXUSNÍ DÁMSKÁ MÓDA
______________________________________________
______________________________________________
Přejít na obsah
RINASCIMENTO
RINASCIMENTO - fast fashion

RINASCIMENTO je italská módní značka, kterou založil Vittorio Tadei pod hlavičkou společnosti TEDDY S.p.A. a prodává 5 milionů oděvů ročně.

Značka je k dispozici v 90 zemích světa a každoročně vydává 8 vzorkových kolekcí čítající kolem 10 000 modelů. Tato čísla odráží aktuální postavení značky RINASCIMENTO ve světě RYCHLÉ MÓDY.

RINASCIMENTO je výhradně italskou značkou, jejíž vznik je výsledkem zdravé inteligence, vysokého pracovního nasazení a skvělého využití know-how mezinárodního módního průmyslu.
Tato značka je věnována všem, kteří milují krásné věci, vyráběné s láskou a pečlivostí, ale především těm, kteří věří v kvalitu italské módy.

Historie značky začala během legendárních 60. let, kdy se zdálo možné zrealizovat snad úplně všechno. Byla to doba, kdy mnoho lidí s dostatkem vůle a odhodlání dokázalo převést své sny do reality.

Italská Riviéra byla tehdy svědkem první invaze německých a britských turistů s touhou užívat života naplno a bavit se. Přinesli s sebou ale také spoustu nové energie, naději na změnu a zcela nového podnikatelského ducha.

Pro zakladatele společnosti Teddy SpA, Vittoria Tadeiho, byla právě tato doba schůzkou s osudem. Opustil svou práci účetního a odešel do Riccione, pracovat do obchodu s oblečením, který patřil jeho sestře.

Ještě před zrodem mezinárodních módní gigantů, se koncept RYCHLÉ MÓDY značky RINASCIMENTO stal italským trendem, který se rychle rozšiřoval do celého světa.

RYCHLÁ MÓDA je revoluční marketingový koncept, který pracuje s rychle se měnícím módním designem, a zajišťuje rychlou obměnu sortimentu obchodů a zároveň podporuje velkou rozmanitost nabídky.© Fashion Air 2018 | realizace a design
Návrat na obsah