MARELLA - Butik Fashion Air

LUXUSNÍ DÁMSKÁ MÓDA
LUXUSNÍ DÁMSKÁ MÓDA
______________________________________________
______________________________________________
Přejít na obsah
* zasíláme kurýrní službou DPD
* platba převodem / na dobírku
MARELLA

Italská značka oblečení a doplňků Marella je součástí skupiny Max Mara a nabízí okouzlující, moderní, ženskou módu pro každou příležitost. Produkty, které spojují nejnovější trendy s italským stylem, jsou navrženy s ohledem na dynamickou a stylově orientovanou ženu, které nabízí širokou škálu kabátů, sak, halenek, šatů, obuvi, kabelek a mnoho dalšího.

Marella vždy hledá inovativní způsoby, jak obstarávat dynamické a moderní ženy, které se chtějí líbit sobě a být oblíbeny.

Marella byla v roce 1976 původně koncipována jako kolekce a v roce 1988 se stala nezávislou značkou. Dnes to je značka se 40 lety zkušeností, která upevnila své postavení na trhu jako vysoce profesionální společnost založená na kultuře produktu a vždy udržuje rovnováhu mezi kvalitou a cenou pro své zákazníky.

Jednoduché a rafinované

Americká top modelka Vanessa Moody interpretuje nové modely MARELLA v Palazzo Turati v Miláně. Zkrácené nadměrné pláště, jednořadé blejzry, mini šaty, kalhoty a floatové halenky s koženým vzhledem. Otevřeně ženský vyhledávaný italský novo-buržoazní styl slaví znovuzrození a demostruje proměny tradičního krejčovství.

© Fashion Air 2018 | realizace a design
Návrat na obsah