O ZNAČCE KITANA - Butik Fashion Air

LUXUSNÍ DÁMSKÁ MÓDA
LUXUSNÍ DÁMSKÁ MÓDA
______________________________________________
______________________________________________
Přejít na obsah
KITANA
NEBOJTE SE UKÁZAT SVÉ TĚLO!

Jsou ženy s ideálními křivkami ty jediné, které mají právo na kvalitní módu? KITANA říká, že rozhodně ne! Chcete být zvláštní, být vždy COOL, být kouzelná a užívat si pohodlné oblečení v každé situaci, nebo zažít úžasný pocit vlastní krásy? KITANA Vám může pomoci splnit Váš sen. Jedinečnost módy, kterou přináší KITANA, je v nabídce pro ženy s plnými ženskými tvary, které se nebojí svou ženskost zdůraznit tím pravým způsobem.

KITANA vznikla kolem roku 2010 jako součást značky Rinascimento, italského módního pojmu z oblasti RYCHLÉ MÓDY, s rozsahem velikostí anglického číslování od 14 do 20 (našich 42 – 50), ale je mnohem víc než to. KITANA ví, co je móda, přináší nový styl a módní trendy, ale snaží se také zdůraznit měkkost křivek ženského těla.

Kvalitní italský styl se v KITANĚ mísí s nabídkou prêt-à-porter. Hlavním záměrem však není ukrýt ženské tělo před světem, ale ukázat jeho přirozenou krásu a dovolit ženě být na své tělo hrdá. Kolekce KITANY myslí na kteroukoli část dne moderní ženy, od běžného rána po zářící a nepředvídatelné noci. Vždy s láskou a s magickým kouzlem, stylisté vsadili na mladé a trendy kolekce pro ženu se plnými křivkami, která se nebojí být moderní a svůdnou bytostí.

MADE IN ITALY, je značkou nikdy nekončící hledání dokonalosti, je to pozornost věnovaná tvaru a komfortu, inovativním návrhům, modernímu vzhledu, mnohostranné chuti, péči o detaily, svěžesti, kráse, ale především ženskosti ...!

Kitana je nejen vše to, co si budete přát, Kitana jste Vy!


© Fashion Air 2018 | realizace a design
Návrat na obsah