AIRFIELD - Butik Fashion Air

LUXUSNÍ DÁMSKÁ MÓDA
LUXUSNÍ DÁMSKÁ MÓDA
______________________________________________
______________________________________________
Přejít na obsah

* zasíláme kurýrní službou DPD
* platba převodem / na dobírku
KOLEKCE JARO / LÉTO 2019

OD MIAMI PO RIMINI
Nová kolekce AIRFIELD je naplněna energií. Je inspirována pozitivní dynamikou 80. a 90. let, ale také aktuálním postojem k současnému životu.

Živé pastelové odstíny se prolínají se silnými barvami, zatímco neonové detaily nastavují příslušné akcenty: "Od Miami po Rimini".

AIRFIELD DNA - to je neformální sportovní vzhled s náznakem provokace vytvářející výchozí bod pro celou tuto kolekci. Spektrum nápadů od Miami Cool až po Italské Disco je spojeno v moderní kolekci, překypující energií.
Vysoký podíl bavlny zajišťuje pohodlnost a příjemný pocit při nošení těchto materiálů. Grafické motivy jsou divokou směsí barvité flóry a fauny. Jersey je pletená tkanina používaná převážně pro výrobu oděvů. Původně byla vyráběna z vlny, ale nyní je vyráběna z vlny, bavlny a syntetických vláken a je i nadále nejdůležitějším materiálem této kolekce. Kombinuje moderní styl a pohodlí při nošení, usnadňuje přizpůsobení tělu bez omezení uživatele. Kožené prvky byly dále vyvíjeny technikou SWEAT-WARE, s povrchem potaženým nylonem.

Flitry jsou důležitým detailem, stejně tak jako všechny další materiály a kvalita tkanin. Kovové prvky zůstávají i nadále v kurzu. Méně ploché, s použitím nýtů, oček a kovové zipů. Lurex je součástí mnohých materiálů, které dokážou vytvořit speciální dojem "Disco stylu" 80. let. Kolekce kombinuje dynamiku, radost ze života a inovace, ale především zdůrazňuje unikátní DNA značky AIRFIELD.
1. Vítejte v Miami
První téma je založeno na tmavě černé barvě spárované s "francouzskou modrou" a "anglickou zelenou" a na barevných nuancích se zvýrazněním v oblasti "neonové zeleně". První část se skládá ze skvrnitých vzorů skombinovaných s černým lurexem a grafikou kruhových potisků v různých odstínech. Toto téma je ideální pro slavnostní příležitosti, stejně jako pro nápadně neformální vzhled. Druhé téma se zaměřuje na potisk v podobě tropických květin a na výjimečnou barvu "francouzskou modrou". Společně nabízejí živou ochutnávku toho, co se bude dít na jaře roku 2019.
2. Tarzan Boy
Barva "taupe" se zvýrazněním "fragola" a "citrónové zelené" zdůrazněné neonově žlutou barvou. Tři "živočišné potisky" tvořící výjimečnou kombinaci. Detaily vytvářejí pocit modernity, smyslnosti a lehké provokace.
© Fashion Air 2018 | realizace a design
Návrat na obsah