AIR FIELD V POHYBU - Butik Fashion Air

LUXUSNÍ DÁMSKÁ MÓDA
LUXUSNÍ DÁMSKÁ MÓDA
______________________________________________
______________________________________________
Přejít na obsah
AIR FIELD V POHYBU
KOLEKCE PODZIM / ZIMA 2018 - 2019

Vzhůru do budoucnosti

Nová kolekce AIRFIELD je plná vitality a chuti do života. Symbióza člověka a přírody, ve které je spojení rebelie s romantikou převedeno do fyzické reality těmi nejmodernějšími materiály.

Touha po užším spojení s přírodou nás ve stále více umělém a virtuálním světě vede zpět k původnějším instinktům. Kolekce nové sezóny odráží tyto kontrasty formou nekonvenčního spojení mezi novými haptickými tkaninami a inovativními látkami, vyráběné pokročilou technikou.

Přírodní materiály jsou zastoupeny formou chlupatých, sametových límců, ultralehké vlny, mohéru a jemně řezaných povrchů.
Technické prvky se naopak objevují v lesklém, vinylem potaženém nebo laminovaném povrchu, nylonu a neoprenu.

AIRFIELD touto kolekcí nahlíží do budoucnosti a otevírá nové obzory pro svou vlastní DNA. Moderní a energická kolekce, přinášející opravdové oblečení pro opravdové ženy.

LENA TERLUTTER

Lena Terlutter je blogerka z Kolína nad Rýnem, ovlivňující sociální média, autora knih, návrhářka, modelka a majitelka ikonických obchodů s názvem "Boutique Belgique" a "BBloves". Má velký vliv na německou módní scénu s více než 360 000 influencery svého Instagramu. Spojení této inspirativní ženy se značkou AIRFIELD a ikonickým titulem VOGUE si můžete vychutnat v tomto videu.

Od počátku své spolupráce s digitálnímu médii v roce 2010, pokračuje v práci s širokou škálou globálních titulů, jako L Oréal Paris, Chanel, Mercedes a Piaget. Posláním Leny je motivovat a inspirovat ženy, aby se sdílely svou lásku k módě, kráse a designu se světem, prostřednictvím jejího blogu.
SHARON STONE

Vychutnejte si modely AIRFIELD v krátké filmové love story s Hollywoodskou hvězdou Sharon Stone a Paulem Sculforem.
Nechte se okouzlit příběhem moderní, sebevědomé ženy, která zbožňuje cestování v oblečení, které stále vypadá svěží a okouzlující i po tom nejdelším výletu.

Kolekce Jaro / Léto 2018
Kolekce Podzim 2017
Air Field a Carmen dell 'Orefice

Nejstarší aktivní supermodelka světa Carmen dell 'Orefice , se stala tváří kampaně AirField ve svých  85. Letech.
V minulých letech byly ambasadory rakouské značky takové hvězdy jako  Claudia Schiffer , Alessandra Ambrosio a Sharon Stone . Legendární americká supermodelka Carmen dell 'Orefice  se stala tváří kolekce AirField pro sezónu 2016/17. Během pózování před objektivem  Kristiana Schullera sekundovaly Carmen dvě zástupkyně mladé generace modelingu:  Ilva Heitmann a Iris Strubegger.
Jak vznikala kampaň Air Field s Carmen dell 'Orefice

Snímky z ateliéru jsou inspirovány dnes již klasickými portréty hereček a dobových sex symbolů Farah Fawcett a Ali MacGraw z ikonických sedmdesátých let. Sportovní sety pro běžné nošení jsou pak charakteristické odzbrojující elegancí ve stylu hippie a svěží barevnosti, a představují špičku  neformálnosti.

„Byla jsem oddaným fanouškem značky AirField již léta. Oceňuji její smyslné oblečení, díky němuž žena vypadá a cítí se krásnější.
Jaké je tajemství mého vzhledu? Nejspíše v odvaze vyjádřit svou vlastní osobnost. Vždy jsem si myslela, že dobrý vzhled je znamením především dobrého vkusu, nikoliv bohatství.  Vše záleží na tom, má-li žena odvahu, být sama sebou, experimentovat a hledat. S AirField to bude mít rozhodně jednodušší.“

Carmen dell 'Orefice

HELENA CHRISTENSEN

Nádherné jezero Attersee v Horním Rakousku sloužilo jako okouzlující kulisy pro natáčení spotu AIRFIELD se supermodelkou Helenou Christensen. Fotograf hvězd Lado Alexi si vybral tuto unikátní scenérii, aby umocnil na výjimečné modely jarní / letní kolekce. Natáčelo se v úžasné vile na svahu, u bazénu a v motorovém člunu na jezeře. Helena Christensen byla samozřejmě zaměřením - moderní, velmi aktivní žena, pro kterou móda musí mít své kouzlo. Pro ni musí být oblečení nejen krásné, ale musí splňovat i její požadavky na praktičnost. Helena Christensen miluje barevné oblečení s grafickými vzory, které má sportovní prvky a vždy vypadá perfektně.

© Fashion Air 2018 | realizace a design
Návrat na obsah