$title$
Fashion Air

Butik FASHION AIR

Fashion Air

Nápad otevřít prodejnu v centru Pardubic s nabídkou širokého sortimentu AIR FIELD přišel docela nenápadně, na konci asi třináctiletého období, kdy jsem se věnovala pouze dětem. Postupně mne začala lákat myšlenka dělat něco opravdu zajímavého, ale nějakou dobu jsem příliš netušila, co by to vlastně mělo být. Až jednou, při rodinném výletě, jsem narazila na značku AIR FIELD, která mne doslova nadchla skoro vším, co se o ní dá říci. Modely AIR FIELD mají z mého pohledu ideální střih, spojený s velmi kvalitním materiálem a jednotlivé prvky šatníku jdou kombinovat skutečně variabilním způsobem.

Od této chvíle dostala má vize velmi přesné obrysy a během poměrně krátké doby jsem se rozhodla, otevřít svůj obchod výhradně s módou AIR FIELD. Nějakou dobu trvalo najít vhodný prostor v centru Pardubic, ale to se nakonec úspěšně povedlo. Jakmile bylo jasné místo, pustila jsem se do návrhu interiéru, což bylo poprvé, kdy se moje prvotní nadšení změnilo na čirou radost. Přesně v tu chvíli jsem věděla jakým způsobem interiér obchodu pojmout ... a věci se začaly dít!   

FASHION AIR, to není jen obchod, kam můžete přijít na rande se zajímavou, kvalitní a především variabilní módou AIR FIELD. Mým záměrem bylo vytvořit místo, kde může žena na chvíli vydechnout od běžných starostí, podívat se v klidu na zajímavé věci a vychutnat si v příjemném prostředí čas jen a jen pro sebe.

Bára Hálová

Sladkovského 410, Pardubice
Telefon: +420 775 922 903
E-mail: fashionair@email.cz
Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí: 10 - 18
Úterý: 10 - 18
Středa: 10 - 18
Čtvrtek: 10 - 18
Pátek: 10 - 18
Sobota: 10 - 12
Neděle: zavřeno