Luxusní dámská móda AirField
Fashion Air

Airfield

Fashion Air

Tato oděvní firma se sídlem v Seewalchen v Rakousku, původně založená v roce 1937 Franzem Moserem jako zakázkové krejčovství, se za posledních 70 let přetransformovala v jednu z největších průmyslových oděvních společností v zemi. Společnost Walter Moser GmbH poprvé vydala prémiovou dámskou kolekci pod názvem AIRFIELD v roce 1995 a od roku 2004 vede její třetí generaci generální ředitel Walter Moser.

První dámská kolekce pod názvem AIRFIELD byla představena v roce 1995 pod zázvem Pouze pro dámy! Nicméně klíčové kousky v této kolekci nebyly navrženy jen pro elegantní ženy, outdoorové bundy byly vyrobeny i v provedení pro pány. Postoj AIRFIELD byl tehdy inovativní a provokativní zároveň.

Od té doby se mnohé změnilo . Díky kombinaci inovativního vzhledu, výjimečného designu a vysoké kvality se  AIRFIELD stal populární a velmi úspěšnou módní značkou.

Luxusní dámská móda AirField

Kreativní síť

Díky skvělému módnímu citu, inovativnímu designu a exkluzivní kvalitě se AIRFIELD rychle etabloval jako úspěšná mezinárodní módní značka. Dnes provozuje Walter Moser GmbH obchod s vysoce kvalitním textilem pro přibližně 1 000 zákazníků a podporuje vlastní prodejny po celém světě. Sídlo společnosti Seewalchen o rozloze 7 500 m² je domovem divize designu, výroby, marketingu, prodeje, on-line prodeje, správy, logistického centra a zákaznických služeb.

Poslání značky a společnosti je založeno na třech bodech - uznání, ziskovosti a samozřejmě kreativitě. V současné době pracuje pro společnost v Rakousku, Německu, Švýcarsku a Nizozemsku celkem 230 zaměstnanců. Společnost má také silnou síť prodejních agentur a partnerů po celé Evropě, Asii a Kanadě. Se shodným cíle: vytvářet módu, která zapůsobí!

Exkluzivní, výjimečný, osobní

Vášeň pro módu je pro AIRFIELD tou nejvyšší prioritou a motto značky „Móda vyrobená s vášní“, je to ho jasným důkazem! Hlavní myšlenkou AIRFILEDU je totiž odstranění hranic mezi zavedenými druhy oblečení či módními trendy. Mezi módou pro business a sportovním oblečením již neexistují žádné rozdíly, předchozí módní mantinely byla harmonicky odstraněny a všechny viditelné kontrasty byly minimalizovány. Co by se mohlo na první pohled zdát, rozporuplným, je jednoznačně nezaměnitelnou součástí filosofie značky. Její exkluzivní a skoro provokativní styl otevírá díky této filozofii módy několik výjimečných perspektiv a zkoumá nové obzory. Ale to nejdůležitější je, že AIRFIELD ponechává prostor pro osobní interpretaci vlastního módního stylu. Móda AIRFIELD je prostředkem prezentace sebe sama a je osobním vyjádřením vášně pro módu každého, kdo ji obléká.